Putování po Zanzibaru  4/2018

Ve čtvrtek 12.4.2018 povídala paní ředitelka základní školy Radka Zelená o tom, kde se nachází a jak se žije na Zanzibaru. Spousta fotek a vyprávění zaujalo děti i dospělé tak, že stále bylo plno všetečných dotazů. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout příjemnou atmosféru na setkání. 

 

Jarní Kavárnička  3/2018

Před Velikonocemi jsme se sešly jako maminky, babičky, sousedky k dalšímu setkání nad kávou, dobrotami, ale hlavně nad příjemným povídáním. Tentokrát bylo téma „Jarní probuzení“. Veronika Votroubková si pro nás připravila pár rad, jak tomu probuzení pomoci. Přes bylinky, pohyb, očistu těla i ducha až k modernímu „smoothies“. Každá z nás měla zkušenosti s tím nebo s tím a bylo o čem diskutovat. V deset hodin se nám ani nechtělo končit.

Hlavním důvodem těchto setkání je potkat se, popovídat si a být spolu. Až příště…, pokud budete moci, přijďte také, do knihovny se vždy vejdeme.

 

Návštěva dětí z MŠ  2/2018

V měsíci únoru si děti ve školce povídaly o různých povoláních. Do knihovny děti zavítaly, aby zjistily, co všechno musí umět a dělat paní knihovnice. Fotografie zde.

 

Šperky z fimo hmoty  1/2018

V lednu jsme pozvali do knihovny paní Ivu, která vytváří šperky z fimo hmoty. K vidění a hlavně k zakoupení byly šperky různých tvarů a barev. Malé i velké "holčičky" si vybraly a ne jen jeden.